Ліки і продукти черкаські волонтери дали прифронтовому шпиталю

М’ясні консерви, консервовані фруктові компоти з Франції від БО БФ Хрещатик-Сіті у прифронтовий шпиталь днями передала представниця  «Громадської організації «Буковинсько-Галицький Курінь Січовиків «Едельвейс» Альона Мельник.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті» керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Альона Мельник – надійна партнерка Фонду, яка власноруч розвозить зібрану для армії допомогу у різні фронтові військові частини. Нині вона відвезла продукти і ліки до одного з прифронтових шпиталів, про що свідчить надісланий нею фото звіт, – розповіла Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *