У Каневі поліцейські викрили рибалку-порушника
12 серпня працівники роти обслуговування водних об’єктів УПП в Черкаській області спільно з працівниками Державної екологічної інспекції Центрального округу в адміністративних межах міста Канів виявили чоловіка, який незаконно здійснював вилов риби.
Зловмисником виявився 40-річний канівчанин.
На місце події прибула слідчо-оперативна группа відділу поліції №1 Черкаського районного управління поліції для встановлення повних обставин та документування вчиненого правопорушення.
У чоловіка поліцейські виявили та вилучили одну рибальську сітку та близько п’ятнадцяти кілограмів незаконно виловленої риби різних видів. Сума збитків завданих державі становить понад 263 тисячі гривень.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/299189285_1411720759313453_5192486870717939180_n-1024x776.jpg)
За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Покарання передбачено у вигляді обмеження волі на строк до трьох років. Слідство триває.
За інформацією пресслужби поліції Черкаської області