Лідери руху «Подаруй дитині іграшку» з’явились серед черкаських «Феніксів»

У рамках соціальної ініціативи «Подаруй дитині іграшку» продовжують працювати юні волонтери дитячого об’єднання «Фенікс» – молодіжного крила волонтерської організації БО «БФ «Хрещатик Сіті». Більше того, серед них визначились найактивніші.

Про це з місця події повідомили журналісти «City News».

Серед тих юних волонтерів дитячого об’єднання «Фенікс», які беруть найактивнішу участь у започаткованому БО «БФ «Хрещатик Сіті» русі «Подаруй дитині іграшку» найбільшу кількість іграшок до Центру допомоги передала Єва Бандура.

Також серед лідерів руху Ксюша Портян і Андрій Поліщук.

«City News» нагадує, що соціальний рух «Подаруй дитині іграшку», започаткований БО «БФ «Хрещатик Сіті», має на меті забезпечити іграшками дітей переселенських та черкаських родин, які опинились у скрутному становищі. З початку старту руху Центр допомоги зібрав і передав діткам дестяки чудових іграшок, книжок та ігор.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *