Двох жителів Черкас, які загинули на війні, провели в останню путь

У Черкасах попрощалися з військовим, який загинув, захищаючи рідну землю від окупантів. В останню путь провели молодшого сержанта Анатолія Іванова.
Захиснику було 47 років. Він народився у Черкасах, навчався у школах №9 та №32. Трудова діяльність була пов’язана з автомобільною сферою, працював на посаді водія на багатьох підприємствах міста Черкаси.
У 2015-2016 стояв на захисті Батьківщини у зоні проведення АТО. Під час повномасштабного вторгнення знову став до лав збройних сил України.
Анатолій Олександрович проходив військову службу на посаді стрільця-помічника гранатометника штурмової роти однієї з військових частин. Під час виконання бойового завдання в Харківській області зник безвісти. На жаль, нещодавно з’ясувалося, що його вже немає серед живих.
Ще одного черкасця провели в останню путь у селі Старосілля Мліївської сільської громади. На російсько-українській війні загинув 47-річний Андрій Киріченко.
Військовий був родом із Городища, з родиною переїхав до Камчатки, там закінчив середню школу, потім у навчальному закладі отримав спеціальність слюсар-складальник.
Проживав з сім’єю у Черкасах. З початком повномасштабного вторгнення був призваний до лав ЗСУ. Служив на посаді командира міномета механізованого батальйону військової частини. Загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.
Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко на сторінці у фейсбук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *