СБУ закликає українців бути пильними і дотримуватися безпекових рекомендацій

Під час важливих для українців свят – Дня Державного прапора і Дня Незалежності – кожен із нас повинен з особливою увагою поставитися до громадської та власної безпеки. Адже за шість місяців повноцінної війни ворог продемонстрував свою цинічну політику щодо мирного населення.

Майже щодня з боку рф відбуваються запуски ракет, удари по цивільній і житловій інфраструктурі, що спричиняють загибель людей, руйнування та пожежі. Від них потерпають міста і села в будь-якому куточку України.

Ворога особливо зачіпає незламність українських захисників та наш патріотизм. Тож, зважаючи на дії країни-терориста та її тяжіння до символізму, провокацій можна очікувати і в найближчі святкові дні.

Сили безпеки та оборони України, як завжди, роблять все задля безпеки громадян. Але наразі важливі пильність і обачність кожного громадянина.

Відтак закликаємо українців:

– дотримуватися комендантської години, встановленої для вашого регіону; • не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і перебувати в укриттях;

– обмежити відвідування масових заходів у публічних і громадських місцях;

– повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які перебувають у неналежних місцях.

Та головне, у будь-який час – допомагати українським захисникам наближати нашу Перемогу! Все буде Україна!

Нагадуємо, що в Управлінні СБУ в Черкаській області працює спеціальна гаряча лінія (0472) 37-44-92, а також відповідна електронна пошта: usbu_chk@ssu.gov.ua Інформація, отримана через телефон довіри Управління СБУ в Черкаській області, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *