У черкаському парку обстежували зелені насадження

Комісія з представників Черкаської міської ради, громадськості та КП «Дирекція парків» обстежила зелені насадження парку «Сосновий Бір» у Черкасах. Зроблено це для безпеки людей і збереження природно-заповідного фонду парку загальнодержавного значення.

“Сосновий бір” – одне з улюблених місць відпочинку черкасців та гостей міста. І підтримка його благоустрою належить до пріоритетних завдань КП «Дирекція парків».

Зокрема, при підприємстві cтворено спеціальну комісію на чолі із директором Геннадієм Шевченко, яка працює над оглядом аварійності зелених насаджень у парках та скверах Черкас.

«Це дуже важливо в об‘єктах природно-заповідного фонду. Ми хочемо чітко розуміти ситуацію, яка є наразі у парках та скверах, щоб унеможливити в майбутньому випадки, коли дерева падають на дорожню частину, машини чи, не дай Боже, людей. Тому безпека понад усе», – відзначив директор комунального підприємства.

За словами еколога КП “Дирекція парків” Альони Голубєвої, цього разу до обстеження було залучено спеціалістів відділу екології Черкаської міськради, представників громадськості в особі профільних фахівців ЧДТУ та їх студентів.

«Територія «Соснового бору» 32 гектари. Під пильним оком громадськості нам вдалося вдалося обстежити чималу ділянку та виявити аварійні дерева, які потрібно найближчим часом видалити, – відзначила Альона Голубєва. – Звертаємо увагу: після того як дерева видаляються, КП “Дирекція парків” робить на їх місці компенсаційну висадку. Надалі плануємо проводити дослідження в інших парках та скверах, що на балансі нашого комунального підприємства».

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *