1,5 тонни одягу черкаські волонтери передали у Мошни багатодітним переселенцям

Величезну партію одягу з Європи, загальною вагою близько півтори тонни передав БО «БФ «Хрещатик Сіті» (Черкаси) у Мошнівську ОТГ для потреб багатодітних переселенських родин.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– БО «БФ Хрещатик-Сіті» передав 1,5 тони одягу на потреби багатодітних родин та родин, що змушені були залишити свої домівки внаслідок російської агресії та проживають на території Мошнівської ОТГ. Дякую, Світлані Смаглій за небайдужість та активну громадську позицію! Разом до Перемоги!, – поінформувала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *