Черкаські поліцейські застерігають від квартирних крадіїв

До кожної крадіжки квартирні крадії готуються заздалегідь. У квартири, зазвичай, намагаються проникнути у той час, коли дома нікого немає. Проте, дотримуючись деяких правил, можна убезпечити свою квартиру від непроханих гостей.

Один з найкращих способів убезпечити своє помешкання — обладнати квартиру охоронною сигналізацією, проте є ряд інших заходів, які допоможуть убезпечити майно від посягань зловмисників.

Якщо квартира знаходиться на перших поверхах, бажано обладнати вікна металевими ґратами. Вхідні двері в помешкання повинні бути міцними, відкриватися назовні, мати не менше двох замків різної конструкції.

Ні в якому разі не залишайте ключі від вхідних дверей в легко доступних місцях(під килимком, у квітковому вазоні поряд з дверима тощо). Втративши ключ, міняйте замок або циліндровий механізм. Якщо ви самі вдома, не впускайте у квартиру незнайомих осіб, ким би вони не представлялися.

Бажано через вічко роздивитись посвідчення та перевірити телефоном мету візиту гостя з його керівництвом. Бажано познайомитись з сусідами та тримати постійний зв’язок.При залишенні помешкання на тривалий час переконайтеся, що вікна, кватирки та балконні двері зачинені, попросіть своїх сусідів чи знайомих наглядати за станом дверей та вікон вашого помешкання, залиште номери телефонів, за якими вам можна зателефонувати у разі необхідності.

Перед від’їздом не бажано розповідати у соцмережах про час від’їзду та період майбутнього відпочинку!

Занотуйте заводські номери приладів та техніки, зробіть кольорове фото ваших ювелірних виробів – це допоможе при пошуку даних речей, якщо буде скоєна крадіжка.

В разі, якщо ви виявили, що у вас у квартирі сталася крадіжка, не змінюйте обстановку в помешканні, не проводьте прибирання та негайно телефонуйте 102.

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Черкащини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *