Варення для українських захисників з Черкас передала підприємиця

Зробити життя українських військових трішки солодшим, вирішила черкаська підприємиця, співвласниця Boutique-O la la Світлана Кузіна. Днями через волонтерів БО «БФ «Хрещатик Сіті» вона передала воїнам Збройних Сил України чотири відерця смачнючого варення.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Родина черкаських підприємців Кузіних – власників Boutique-O la la регулярно надає допомогу клієнткам Дитячого благодійного центру допомоги, яким опікується, яким опікується Благодійний фонд «Хрещатик-Сіті». Світлана Кузіна не один раз радувала мам з переселенських родин і їх діток новеньким і модним одягом, який вона надавала безкоштовно. А тепер вона попросила Фонд передати українським воїнам це варення, що ми найближчим часом і зробимо, – розповіла Інна Бандура.

Довідка «City News»:

БО «БФ «Хрещатик-Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *