Нова кондитерська у Черкасах пригостила малечу родин переселенців смаколиками (фото)

У колі орендарів ТРЦ «Хрещатик Сіті», що у Черкасах поповнення. До них додалась кондитерська «Не просто торт», яка одразу ж вступила у славне товариство спонсорів Центру допомоги БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті»  Інна Бандура.

– Новим орендарем поповнилась родина волонтерського торгового центру в м.Черкаси «Хрещатик-Сіті». Щиро вітаємо кондитерську «Не просто торт» офіційне відкриття якої відбулось цієї неділі. Бажаємо успіхів в їх смачній справі та творчого натхнення. А також ми щиро вдячні власниці кондитерської Анні, яка вже встигла завітати до нашого дитячого благодійного центру і пригостити малюків смаколиками.  Разом до Перемоги і не забуваємо про економічний фронт!, – зазначила керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», очільниця і засновниця БО «БФ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *