Дитяче харчування передали черкаському Дитячому благодійному центру

40 ящиків (240 банок) рисової каші для найменших українців у Черкасах активісти ГО «Січ» передали Дитячому благодійному центру БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Щиро вдячні нашому надійному партнеру – громадській організації «Січ», яка щойно опередала нам чудове дитяче харчування, що прибуло до Черкас з Іспанії, – подякувала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та утримує Дитячий благодійний центр який опікується вагітними жінками та мамами дітей віком до двох років. Нині на обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *