У Черкасах продовжили тестувати валідатори у маршрутках

​​Минув місяць відтоді, як у маршрутках Черкас розпочали тестувати систему безготівкової оплати за проїзд. Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

У автобусах приватних перевізників встановили валідатори, через які можна заплатити за поїздку за допомогою банківської картки або смартфону. За бажання, наразі за проїзд у автобусі можна розрахуватися і готівкою у кондуктора або водія.

«Протягом місяця ми тестували роботу сервісу безготівкової оплати проїзду у автобусах і виявляли недоліки, аби їх усунути. Тим часом пасажири могли адаптуватися до роботи системи. Серед найбільш розповсюджених проблем, які ми виявляємо, – непрацюючий валідатор у салоні. Якщо пасажир натрапив на такий прилад у автобусі, він зобов’язаний все одно сплатити за проїзд готівкою кондуктору або водію. Також просимо повідомляти про такі випадки на гарячу лінію «Смарт-тікет технолоджі» або в управління транспорту Черкаської міської ради», – зазначає начальник управління транспорту Віталій Москаленко.

Телефон гарячої лінії «СТТ»: 067-574-10-88; управління транспорту Черкаської міської ради: 36-01-72.

«Наразі оновлюється програмне забезпечення, триває робота із водіями щодо правильного відкриття і закриття зміни. Під час перевірок певні недоліки ми виявляємо у середньому в одному з десяти автобусів. Тому тестовий період запровадження електронного квитка у маршрутках вирішено продовжити ще на місяць – до кінця березня», – зазначає Віталій Москаленко.

Передбачається, що після закінчення тестового періоду кондуктори у салонах автобусів не працюватимуть. За готівку одноразовий квиток можна буде придбати в мережі платіжних терміналів (McLaut). Нагадаємо, що безготівкова система оплати проїзду у міських тролейбусах запрацювала із 1 липня 2022 року.

«Запровадження електронного квитка у громадському транспорті Черкас – крок до покращення якості перевезень у тролейбусах та автобусах і прозорості роботи транспортної системи. Разом з командою міського голови Анатолія Бондаренка продовжуємо працювати над оптимізацією транспортної системи Черкас», – говорить перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *