Перелік пільгових категорій черкасців, яким видаватимуть продуктові набори, розширили

Рішенням виконавчого комітету Черкаськоїх міської ради розширено перелік пільгових категорій черкасців, які мають право в умовах воєнного стану отримати продуктові набори. Це пенсіонери, яким встановлено мінімальний розмір пенсії. Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Такі зміни внесено до «Міської соціальної програми «Турбота» на період з 2018 до 2023 рр.»

Нагадаємо, що за ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка було вирішено таким чином додатково підтримати найбільш вразливі категорії жителів міста.

Видачу продуктових наборів проводить департамент соціальної політики Черкаської міської ради. Звертаємо увагу, що до категорій, які мають право на отримання таких продуктових наборів, віднесено громадян, які проживають та їхнє місце проживання зареєстровано у м. Черкаси.

Це категорії громадян, які перебувають на обліку у департаменті соціальної політики Черкаської міської ради як отримувачі відповідного виду державної соціальної допомоги:

-багатодітні сім’ї;
-малозабезпечені сім’ї;
-одинокі матері;
-особи пенсійного віку, які не набули права на пенсію;
-особи, які не мають права на пенсію;
-особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю;
-сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у Черкаському міському центрі соціальних служб.

Забезпечення продуктовими наборами здійснюється на отримувача та кожного з членів його сім’ї, на яких нараховується відповідна державна соціальна допомога.

Для отримання цієї допомоги необхідно звернутися до громадської приймальні за адресою: бульв. Шевченка, 307.
Попередній запис громадян здійснюється за номерами телефонів:

(095)200-16-45
(067)509-50-26
(093)296-54-58.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *