Гуманітарний центр Черкас передав допомогу Дитячому благодійному центру

Печиво, продуктові набори і засоби гігієни, всього понад 30 ящиків сьогодні волонтерам «БФ «Хрещатик Сіті» передали їхні колеги з Гуманітарного центру Черкас.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Щиро вдячні за допомогу волонтерам Гуманітарного центру Черкас, діяльність якого курує заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава. Вже скоро отримане почнемо роздавати родинам, які перебувають на обслуговуванні нашого Дитячого благодійного центру, а також тим, хто цього потребує. Ось так, підтримуючи один одного і здобудемо Перемогу. Все буде Україна!, – поділилась думкою Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *