У Черкасах провели чемпіонат міста з класичних шахів

29-30 жовтня та 5-6 листопада в шаховому клубі «Дебют» ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» (Молодіжний Центр) відбувся Чемпіонат м. Черкаси з класичних шахів серед юнаків та дівчат 2004 року народження та молодше.

Про це інформують у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Турнір було проведено за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 35 хвилин на партію кожному учаснику з додаванням 30 секунд на кожен зроблений хід, починаючи з першого. Головний суддя турніру – суддя другої категорії – Григор’єв О.В.

За підсумками, учасники чемпіонату мають наступні результати:

Чемпіоном міста в загальному заліку став Євген Єщенко, срібну медаль виборов Олесь Михлик (ШК «Дебют», тренер Григор’єв О.В.), трете місце у Вероніки Юр’євої (ШК «Дебют», тренер Григор’єв О.В.).

В категорії юнаки до 12 років Чемпіоном міста став Юрій Анголюк (ШК «Дебют», тренер Григор’єв О.В.), друге місце посів Ярослав Євсєєв (ШК «Дебют», тренер Чопоров А.В.), бронзова медаль у Артема Удода (ШК «Дебют», тренер Чопоров А.В.).

Чемпіонкою міста серед дівчат стала Вероніка Юр’єва (ШК «Дебют», тренер Григор’єв О.В.), срібло виборола Анна Калашник (ШК «Дебют», тренер Чопоров А.В.), бронзова медаль у Олександри Антонової (ШК «Дебют», тренер Григор’єв О.В.)

Переможці змагань нагороджені медалями, грамотами та призами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *