У Черкасах відзначили вихованців закладів позашкільної освіти та їхніх педагогів

Вихованців закладів позашкільної освіти Черкас, переможців міжнародних, всеукраїнських змагань, конкурсів, та педагогічних працівників, які підготували цих переможців, відзначили за високі досягнення у позашкільній діяльності, інформує пресслужба Черкаської міської ради.

Захід відкрив виступ Народного художнього танцювального колективу «Вікторія» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, в танцювальній залі якого відбувалися урочистості. Вихованці колективу «Вікторія» переможно представляють Україну та рідні Черкаси на міжнародних змаганнях, неодноразові чемпіони Світу та Європи з хореографії; володарі відзнаки «Золота зірка», кращі танцівники України.

Дітей та їхніх педагогів привітали міський голова Анатолій Бондаренко і його заступниця Анастасія Чубіна. Вони вручили сертифікати на отримання грошових премій.

Як зауважив міський голова Анатолій Бондаренко, талановита молодь – це надія на краще майбутнє і розвиток Черкас.

«Пишаюся, що у нашому місті живуть такі обдаровані, талановиті та освічені діти. Щиро дякую педагогам, які вкладають свої сили і душу у те, щоб наша юнь досягала гарних результатів на всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Також хочу подякувати нашим українським воїнам, які тримають над нами мирне небо, щоб талановиті діти Черкас могли навчатися і розвиватися», – сказав Анатолій Бондаренко.

Відзнаки отримали 20 талановитих дітей. Серед них – вихованці танцювальних колективів, ізостудії, юні майстри хенд-мейду, співаки, актори та навіть юний кореспондент. Це Андрій Сторчак, вихованець гуртка «Юні кореспонденти» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси». Андрій є лауреатом міжнародного дитячого кінофестивалю «Kids Movie Fest», переможцем на міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

«Це дуже важливо – відзначати творчу молодь. Самоосвіта і щира віра у те, що ти робиш, приводить тебе до великих результатів», – звернувся від імені здобувачів позашкільної освіти Андрій Сторчак.

Сертифікати на отримання премії також вручили сімом педагогам, які підготували цих талановитих дітей.

«Мені приємно, що наше позашкілля гарно представляє наше місто і здобуває найвищі нагороди. Також мені дуже приємно, що вперше в цьому році ми виплатили премію у рамках програми стипендіальної підтримки учнів, яка з`явилася за ініціативи Анатолія Бондаренка. Ми сподіваємося, що вона буде вас і стимулювати, і підтримувати, і бути гарним заохоченням для подальшого розвитку», – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *