Ліжка і постіль переселенцям у Черкасах роздали волонтери “Хрещатик Сіті”

Ліжка, подушки, матраци та постільну білизну родинам внутрішньо-переселених осіб у Черкасах завдяки допомозі активістів ГО «Ротарі клуб Черкаси Інтернешнл», роздали волонтери БО “БФ «Хрещатик Сіті”.

Про це журналістам “City New” повідомила очільниця БО “БФ «Хрещатик Сіті”, керівниця ТРЦ “Хрещатик Сіті”, депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– 11 ліжок з матрацами, подушками та постільною білизною БО БФ «Хрещатик-Сіті» розвіз родинам ВПО з дітками. Серед отримувачів була багатодітна родина, що отримала одразу 5 ліжечок. Деякі діти змушені були спати на піддонах, тому ми щиро вдячні ГО «Ротарі клуб Черкаси Інтернешнл» та особисто Марині Гур’яновій за надану допомогу. І дуже дякуємо волонтеру Ігорю за допомогу з доставкою та зборкою! Разом до Перемоги!, – зауважила вона.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *