Памперси з Італії волонтери «Хрещатик Сіті» передали у другу міськлікарню Черкас

Велику партію памперсів отримала друга черкаська міська лікарня від італійської благодійної асоціації «МАЛЬВЕ Україна».  

Про це з місця події повідомили журналісти «City News».

Волонтери Благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті», як і обіцяли, одразу почали передавати отриману допомогу від благодійників з Італії тим, хто її потребує.

Велику партію памперсів від італійської благодійної асоціації «МАЛЬВЕ Україна» вони вчора передали на задоволення потреб другої міської лікарні Черкас.  

Як розповіли журналісту «City News» працівники медзакладу, наданої партії памперсів клієнтам лікарні вистачить на півроку.

– Щойно отримали благодійну допомогу від нашого традиційного партнера асоціації «МАЛЬВЕ Україна» (м.Верона, Італія) і зразу почали розподіляти її між тими, кому вона потрібна. Тож, частину отриманих медичних засобів ми вже відвезли до другої Черкаської міської лікарні! Разом до Перемоги!, – сказала очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *