Новопризначених керівників дитсадків у Черкасах навчатимуть у школі

За ініціативи департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради розпочала свою роботу Школа новопризначеного керівника закладу дошкільної освіти. Про це інформують у департаменті.

Перше засідання відбулося на базі одного з дошкільних навчальних закладів міста за участі заступниці директора департаменту-начальниці управління освіти Надії Євчак разом з фахівцями департаменту освіти та гуманітарної політики і новопризначеними керівниками закладів дошкільної освіти міста.

Новопризначені керівники мали нагоду у професійному діалозі поставити запитання і отримати відповіді на актуальні теми організації дошкільної освіти сьогодення.

Також на занятті «Школи новопризначеного керівника закладу дошкільної освіти» розглянули питання організації атестації педагогічних працівників в закладі дошкільної освіти, а саме: порядок проведення атестації педагогічних працівників, як системи заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання їхньої педагогічної діяльності, кроки здійснення атестації педагогічних працівників атестаційною комісією І рівня та алгоритм проведення атестації педагогічних працівників комісією ІІ рівня.

«Виконуючи різноманітні функції управлінської діяльності, завідувач дитсадка виступає у ролі і адміністратора, і організатора, і фахівця-педагога, і психолога, і громадського діяча, і вихователя. Ця школа – нагода отримати корисні знання, які не будуть зайвими для наших керівників. Надалі вони зможуть застосовувати їх, щоб удосконалити свої вміння й закріпити їх на практиці», – зазначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *