На Черкащині прогнозують мінливу погоду

Ще не закінчилася календарна зима, а погодні процеси вже нагадують весняні. Цей тиждень на Черкащині матиме більше весняні риси, характеризуватиметься частими змінами погоди, рвучким вітром та різкими коливаннями температури і атмосферного тиску.

Вже найближчої доби атмосферні фронти проявлять себе невеликим мокрим снігом, вдень – з дощем, посиленням вітру до небезпечних значень 15-20 м/с та підвищенням температури вночі 3º морозу – 2º тепла, тому будуть ідеальні умови для слизоти. Вдень 0-5º тепла. 14 лютого – найтепліший день поточного тижня!

15 лютого суттєвих опадів не чекаємо, проте знову похолодає. Температура вночі 2-7° морозу, вдень 1° морозу – 4° тепла. Схожа погода прогнозується і до кінця робочого тижня. Температура вночі 1-6º морозу, вдень 2º морозу 3º тепла.

Традиційний на зміні сезонів «погодний маятник» має велику амплітуду коливань, як температури від «мінусів» до «плюсів», так і атмосферного тиску до 10 одиниць за добу. За попередніми модельними розрахунками, 18-19 лютого чекаємо погіршення погодних умов. Синоптики уважно слідкують за розвитком синоптичних процесів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *