Ковдри й одяг з Італії шполянські волонтери передали Дитячому благодійному центру

Італійські ковдри, вживаний одяг та дитяче харчування волонтери зі Шполи черкаським передали колегам з БО «БФ «Хрещатик Сіті» 

Про це журналістам «City News» повідомив представник ГО НПО «Наш шлях» Олександр Симак.

– ГО НПО «Наш шлях» привезли гуманітарну допомогу. Це п’ять ящиків нових ковдр, вживані ковдри у хорошому стані, також вживаний одяг доброї якості з Італії та дещо з дитячого харчування для нашої партнерської організації – Благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті», який очолює Інна Бандура, – розповів він.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *