Подарунки військовим жінкам приготував персонал черкаської перукарні «Мальва»

Збирати військовим жінкам подарунки до Міжнародного жіночого дня, таку акцію ведуть у Черкасах волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті». До участі у ній долучаються все більше і більше черкащан, які за власні кошти купують речі, яких потребують жінки і передають їх волонтерам Фонду. Учасниками акції став і персонал черкаської перукарні «Мальва».

Про це журналістам «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко.

– Працівники перукарні «Мальва»  Надія Швець, Людмила Пономаренко та Наталія Соловйова зібрали для жінок військових 20 комплектів жіночої гігієни, – поінформувала вона.

Надія Швець

БО «БФ «Хрещатик Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячому центру допомоги, на обслуговуванні якого перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *