Стильні одяг і взуття з черкаського бутіка отримали жительки Херсону

Стильні одяг і взуття з черкаського бутіка «Boutique-O la la» завдяки співпраці з БО «БФ «Хрещатик Сіті» отримали жительки Херсону.

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Дівчата з Херсону отримали подарунки – новий стильний одяг та взуття І все завдяки магазину одягу Boutique-O la la, який вже неодноразово відправляє одяг в українські міста, де так потрібна допомога. Це вже не перший результат співпраці БО «БФ Хрещатик-Сіті» з власниками Boutique-O la la Світланою та Віктором. Ми вже отримували від них одяг для матусь, які були змушені тікати з зони бойових дій і оселитися в Черкасах. Цього разу було прийняте рішення направити допомогу до героїчного українського міста Херсон. В нашому центрі є родина з Херсона, їх тато поліцейський. Зв’язавшись зі своїми колегами він допоміг нам організувати адресну допомогу родинам, які її потребують. Щиро дякую, Світлані та Віктору а також всім благодійникам які попри все не втомлюються допомагати людям. Разом до Перемоги!, – сказала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *