Черкаську школу привітали із 30-річним ювілеєм

Минуло вже 30 років відтоді, як у Черкасах відкрила свої двері для учнів школа №34. За цей час у стінах закладу понад 2,5 тисячі випускників здобули повну середню загальну освіту, 3,7 тисячі – базову середню освіту, інформує пресслужба Черкаської міської ради.

У цьому навчальному році у школі функціонує 33 класи, у яких навчається понад 1000 учнів. З ними працюють понад 60 педагогів. Тут створені належні умови для рівного доступу учасників освітнього процесу до якісної освіти: функціонують 4 інклюзивні класи. У школі є класи з вивченням двох іноземних мов, поглибленим вивченням української мови та літератури. Забезпечується профілізація старшої школи за філологічним профілем.

На урочистості з нагоди ювілею до навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю №34» завітала заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна. Вона привітала учнів та педагогів та побажала закладу подальшого розвитку і процвітання.

«30 років, як для людини, так і для закладу – це ще не той вік, коли підбивають підсумки, але це той вік, коли дивляться, чи правильні тебе люди оточують, чи у правильний бік ти рухаєшся, і чи правильні цілі ти обираєш у житті. Я переконана, що школа – це не стіни, це люди. Можна побудувати чудову школу, зробити найкращі ремонти, але коли у цьому закладі немає душі, він не має права на існування. У вашому закладі така душа є. Головна цінність школи №34 – це ті люди, які тут працюють і виховують не одне покоління гідних черкасців і українців. За це вам велика подяка», – зазначила Анастасія Сергіївна.

Також вона вручила міські відзнаки. За багаторічну сумлінну працю в галузі освіти міста, високий рівень професіоналізму, ініціативність, відповідальність, відданість обраній справі, бездоганне виконання службових обов’язків медалями «За сумлінну працю» нагородили заступницю директора з навчально-виховної роботи Ольгу Ляшенко, заступницю директора Віру Мукан та вчительку фізики Марію Свояк. Грамотою виконавчого комітету відзначили педагогічний колектив школи.

«Дякую кожному з працівників нашої школи. У нас великий, творчий, злагоджений колектив. Хочу висловити вам особливу подяку. Ви мудрі, чуйні, добрі, терплячі, цікаві та небайдужі люди. Для вас запорука будь-якої справи – спільність інтересів. Ми з оптимізмом дивимось у наш завтрашній день. Ми знаємо, що наші задуми здійсняться, надії не згаснуть, мрії збудуться», – зазначила, звертаючись до колег, директорка закладу Валентина Козій.

Також працівників ліцею нагородили грамотами департаменту освіти та гуманітарної політики і профспілковими відзнаками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *