Модні черевики для переселенок волонтерам у Черкасах передав власник бутіка

Модні черевики для жінок, які мусили через війну покинути власні домівки і знайшли прихисток у Черкасах, волонтерам БО «БФ «Хрещатик Сіті» передав співвласник черкаського магазину «Boutique-O la la» Віктор Кузін.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Віктор Кузін та його дружина Світлана вже довгий час допомагають нашому благодійному фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті. Не так давно вони надавали одяг для матусь, яких обслуговує Дитячий благодійний центр допомоги, а для дівчат з Херсона вони ж передали новий стильний одяг та взуття, які ми оперативно відправили у це фронтове місто. Нині ж власники «Boutique-O la la» передали для черкаських переселенок модне взуття, – розповіла Інна Бандура.

***

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» нині знаходиться понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Фото: За активну волонтерську діяльність БО «БФ «Хрещатик Сіті» відзначило Сергія Кузіна Подякою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *