Медикам Черкащини передали 9 нових автомобілів

Черкаський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 9 нових автомобілів: 2 авто марки «Mercedes» класу «С» від Міністерства охорони здоров’я України, 2 автомобілі – «Citroen Jumper» класу «С» – в межах ініціативи Олени Зеленської за кошти фонду United 24 та 5 авто – повнопривідних позашляховиків Toyota Land Cruiser від Всесвітньої організації охорони здоров’я. Про це інформа

Автомобілі закуплені за кошти благодійних організацій та/або надані зарубіжними донорами з різних країн і перерозподілені Міністерством охорони здоров’я безпосередньо як гуманітарна допомога. Вартість усіх автомобілів складає близько 20 мільйонів гривень.

Ключі від новеньких автомобілів вручили особисто представникам підрозділів Центру. Три автомобілі залишаться у Черкасах, інші вже сьогодні поїдуть у райони. Зокрема, по одній автівці отримали медики Смілянської, Лівобережної та Уманської станції швидкої/екстреної медичної допомоги. Також одне авто отримав відділ реагування на надзвичайні ситуації та два автомобілі – відділ виїзної консультативної медичної допомоги (санавіація).

«Швидкі» мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. А повнопривідні позашляховики додатково підсилять роботу медиків нашого Центру, адже дадуть змогу добратися до тяжких пацієнтів у важкодоступних місцях. Тож усі працівники центру й надалі продовжуватимуть стояти на варті життя та здоров’я жителів нашої області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *