Вуличної торгівлі пасками у Золотоноші цьогоріч не буде

У Золотоноші цьогоріч не буде виносної торгівлі пасками на вулицях міста.

Про це повідомляє “Золотоноша. Сity”.

Паски, цукерки і печиво заборонено виставляти на столах перед магазинами, на сходах чи просто на ринку. Усі традиційні атрибути Великодня продаватимуть, як в магазинах так і на ринку, але тільки в торгових точках.

Частина підприємців, які торгують хлібо-булочними виробами, цукерками й печивом, наголошувала на бажанні виставляти продукцію на столах перед своїми магазинами.

– Люди звикли купувати на базарі. Йдуть скуповуються там, а в магазини вони не хочуть заходити, бо треба вистояти чергу. А якщо перед магазином стоятиме на столику печиво, цукерки, то люди купуватимуть їх, не заходячи в магазин. Бо не купують так товар в магазині, як на базарі! – висловила свою думку з приводу виносної торгівлі одна з підприємиць міста. – Ми сплачуємо податки, працюємо, волонтеримо – дайте можливість нам заробити, щоб далі допомагати захисникам!

Проте міська влада зупинилася на тому, що виносної торгівлі цього року не буде.

– Виключення нікому робити не будемо. І в попередні роки ми не надавали дозвіл. Центральна частина міста має бути чиста. Поступово ми витісняємо вуличну торгівлю , яка є неестетичною і порушує санітарні норми. У нас достатня кількість магазинів, облаштованих на ринку місць, які торгують відповідними видами товарів. Тому позиція виконкому така – виносна торгівля заборонена. Кожен торгує в межах свого магазину чи кіоску, таким чином створюючи рівну конкуренцію іншим торговцям, – розповіла секретар міської ради Наталія Сьомак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *