6 тисяч містян вже отримали «Картку черкасця»

У Черкасах триває впровадження «Картки черкасця». На початок квітня її вже отримали 6 000 містян. Один зі співреалізаторів проекту, МТБ-БАНК, при цьому зазначає, що під час впровадження картки вони намагаються наслідувати Глобальний Договір ООН, який сприяє соціальній відповідальності бізнесу, створенню стабільної економіки та об’єднує громаду.

Нагадаємо, що проєкт «Картка черкасця» спільно реалізують Черкаська міська рада, компанія «SMART-TICKET TECHNOLOGY» та банк-партнер МТБ БАНК. Картка одночасно є проїзним документом, платіжною карткою і носієм персональних даних її утримувача, дає можливість деяких видів соціальної підтримки та додаткові бонуси.

Керуючий центральним відділенням МТБ БАНК м.Черкаси Костянтин Саленко розповідає, що майже 100 компаній в Україні входять до мережі Глобального договору ООН. І свою концепцію корпоративної соціальної відповідальності формують на основі партнерства заради сталого розвитку. Це партнерство допомагає розвиватися бізнесу, трудовим колективам, органам місцевого самоврядування і суспільству загалом. МТБ БАНК та його Черкаське відділення теж планують приєднатися до Глобального договору ООН.

«Ми всі живемо в одній громаді Черкас, причому є єдиним організмом: влада, бізнес і містяни. Адже бізнес допомагає у створенні робочих місць і сплачує податки, які влада спрямовує на благоустрій міста, а отже, на розвиток громади й покращення добробуту містян, – говорить Костянтин Саленко. – Тому об’єднання громади, бізнесу та органів місцевого самоврядування є в даному випадку моделлю корпоративної соціальної відповідальності, як Глобальний договір ООН. Впроваджуючи «Картку черкасця», ми намагаємося втілити соціальний проєкт, який допомагає акумулювати кошти саме в міському бюджеті та сприяє соціальній підтримці людей, підвищує рівень життя у нашому місті».

Костянтин Саленко розповідає, що до впровадження проєкту «Картки черкасця» приєдналися 17 черкаських аптек, Медичний центр «Медгарант». Готуються угоди про співпрацю з КП «Черкасиводоканал», торговою мережею «Моллі», німецьким діагностичним центром та швидкою допомогою «Айболит», деякими закладами громадського харчування, планується співпраця з черкаським зоопарком.

Невдовзі буде створено соціальний додаток до «Картки черкасця», і 5% кешбеку, який люди отримуватимуть від купівлі товару чи отриманих послуг у цих мережах, йтимуть на соціальний гаманець. З нього можна буде оплатити відвідування музеїв, зоопарку, атракціонів у парках Черкас. Деякі підприємства міста планують зробити «Картку черкасця» зарплатною.

«Реалії воєнного часу доводять: лише в єдності наша сила. Тому ми намагаємося об’єднувати зусилля для стабільного розвитку економіки та покращення добробуту людей. І впровадження «Картки черкасця» є прикладом корпоративної соціальної відповідальності влади і бізнесу перед громадою міста й усієї України, – зазначає перший заступник черкаського міського голови Сергій Тищенко. – Ми вдячні підприємцям, які зрозуміли важливість реалізації цього проекту. Робота над наповненням картки триває і з часом люди зможуть відчути всі переваги, які отримає її власник. Переконаний, що спільно ми розробимо сучасний сервіс, який допоможе створити більше зручностей мешканцям Черкас».

Нагадаємо, що отримати «Картку черкасця» можуть усі громадяни, зареєстровані у місті Черкаси (в тому числі ті, хто має право на безоплатний проїзд або право на оплату часткової вартості проїзду (школярі, студенти, тощо).

Точки видачі «Картки черкасця»:

  • Черкаська міська рада – вул. Байди Вишневецького,36.
  • Департамент соціальної політики – бульвар Шевченка, 307.
  • Відділення №1 МТБ Банк – бульвар Шевченка, 224.
  • Центр обслуговування громадян – вул. Благовісна, 170/2.

Для розвантаження черг проводиться попередній запис через електронний носій (в Центрі обслуговування громадян – вул. Благовісна, 170/2) і складаються списки.

  • Час роботи точок видачі: пн-пт 8:30-17:30, 0-800-500-255,
  • тех. підтримка транспортної картки: 067-574-10-88.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *