Для черкаської молоді презентували гру «Міфи та факти про аб’юз»

Кожна п’ята жінка в Україні, а це 1,1 млн українок, бодай раз у житті зіткнулася з тим чи іншим проявом насилля. На жаль, війна лише поглибила цю проблему, і ті випадки насилля, які раніше були середньої складності, на сьогодні вже вважаються важкими.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради.

  • З 2021 року наше місто є активним учасником всеукраїнського проєкту «Міста і громади вільні від домашнього насильства». Міська влада, зокрема департамент соціальної політики, співпрацює з соціальними службами, поліцією та громадськими організаціями в напрямку запобігання та протидії домашнього насильства. Проте найбільше роботи в цьому напрямку виконують фахівці Черкаського міського центру соціальних служб, які щодня надають психологічну, консультативну, екстрену допомогу жертвам домашнього насилля. Саме їхні практичні навички втілилися в гру «Міфи та факти про аб’юз», яка допоможе нашій молоді вчасно розпізнавати прояви насилля, отримати дорожню карту дій у випадку його проявлення і будувати в майбутньому здорові та міцні стосунки, – розповідає заступниця міського голови, кураторка соціальної сфери Марина Гаркава.

За словами директора Черкаського міського центру соціальних служб Людмили Савранської, ця гра пройшла необхідну апробацію і її високо оцінили експерти Фонду народонаселення ООН. На презентацію гри були запрошені педагоги та студенти закладів профтехосвіти міста, які в подальшому продовжать проєкт у вигляді марафону соціальної гри. Загалом планується провести 10 таких ігор.

  • Практика роботи з випадками домашнього насильства доводить, що саме профілактика є важливим напрямком викорінення першопричин насильства. Тому сьогодні ми звертаємо увагу саме на студентську молодь 17-22 років. У цей період молодь активно будує стосунки, відтак наша головна задача – допомогти їм навчитись робити це екологічно та безпечно. Переконана, що гра «Міфи та факти про аб’юз» допоможе в побудові насамперед здорових стосунків, – говорить Людмила Савранська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *