Італійські свічки донеччанам привезли волонтери з Черкас (фото)

Вже освітлюють оселі жителів Донеччини свічки від італійської благодійної організації Associazione MALVE di UCRAINE (м.Верона, Італія) та української благодійної організації «БФ «МАЛЬВИ УКРАЇНИ». Відтак безстрокова акція «Подаруй світло» триває завдяки українській діаспорі в Італії, волонтерам БО «БФ «Хрещатик Сіті» та релігійній місії «Світло Спасіння».

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– «Інна, роздайте свічки тим хто потребує. Де люди змушені сидіти у підвалах». Саме такі слова я почула від наших італійських партнерів з якими працюємо від початку повномасштабного вторгнення. Хочу сказати, що з поставленою задачею ми впорались. Я в черговий раз дякую команді місії «Світло Спасіння» і особисто Джигіль Ігорю за співпрацю, за благодійну і особливо духовну підтримку, яку ви надаєте людям змушеним жити в пекельних умовах. Дякую кожному, хто на своєму фронті наближає нашу Перемогу і словом і ділом!, – сказала Інна Бандура.

***

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *