У Черкасах провели консультацію з виробниками реклами щодо вивісок у міському просторі

У Черкаській міській раді провели консультацію із представниками рекламних агенцій міста. Захід організував департамент архітектури та містобудування.

Про це поінформувала пресслужба Черкаської міськради.

Управління інспектування посилило контроль за правильністю розміщення вивісок і реклами у Черкасах. Тож кількість звернень щодо їх оформлення збільшилася. Відтак виникла необхідність проведення такої зустрічі, щоб донести до виробників реклами вимоги із оформлення документації. Адже за часто якість тих матеріалів, які подаються у ЦНАП на оформлення міських вивісок, досить низька.
Під час заходу рекламістам продемонстрували зразки правильного і неправильного оформлення документації, а також зразки вдалих і невдалих вивісок в міському просторі, нагадали про дизайн-код, якого варто дотримуватися у Черкасах. Представники рекламних агенцій та поліграфічних центрів задавали питання щодо ситуацій і труднощів, які виникають під час їхньої діяльності із виготовлення вивісок і фасадної реклами.

«У Черкасах, як і у інших містах, потрібно погоджувати вивіски і фасадну рекламу магазинів, кафе, клінік, перукарень та інших підприємств, які, як правило, розташовані на перших поверхах будинків. Ця адміністративна послуга безкоштовна, документи приймають у «Центрі надання адміністративних послуг». Звісно, рішення про оформлення вивіски ухвалює сам підприємець, проте ми хочемо, щоб виробники реклами стали нашими партнерами у комунікації з бізнесом в цьому питанні. Переконаний: разом ми зможемо зробити обличчя нашого міста привабливішим і красивішим, не захаращуючи його неякісними кричущими вивісками. Це тривалий процес, але ми маємо рухатися у бік покращення зовнішнього вигляду міських вулиць», – зазначає начальник відділу реклами та дизайну міського середовища департаменту архітектури та містобудування Андрій Поліщук.

За його словами, у планах провести таку зустріч із залученням більш широкого кола: як керівників фірм, так і менеджерів, дизайнерів, для того, щоб підвищити якість вивісок, які розміщуються на території міста.

Із питань, які виникають з приводу розміщення вивісок та фасадної реклами, черкасці можуть звертатися до відділу реклами та дизайну міського середовища за телефоном: 33-79-62.

Із правилами та рекомендаціями, що застосовуються при розміщенні та зміні елементів вивіски/реклами на фасадах в місті, можна ознайомитися на сайті міської ради за посиланням: https://bit.ly/3N17VMw .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *