У Черкасах патрульні повернули додому хлопчика, що загубився

Днями на лінію 102 звернулися перехожі та повідомили, що на вулиці Чорновола виявили розгублену дитину без супроводу дорослих.
Інспектори оперативно прибули на місце події та виявили 8-річного хлопчика із заявниками. Дитина була налякана, не могла згадати як дістатися додому та будь-яку інформацію про себе.

Опісля довготривалого спілкування, патрульним вдалося встановити ймовірне місце проживання згуби. Також дитина розповіла в якій школі навчається.
Патрулюючи прилеглою територією, поліцейські знайшли будинок, в якому проживає хлопчик, але вдома батьків не виявилося. Також дитина розповіла, що в цьому будинку мешкає і його бабуся. Прослідувавши за вказаною адресою, інспектори встановили, що бабуся наразі на роботі, місце де працює жінка та її номер телефону.

Тож охоронці порядку зателефонували бабусі хлопчика, своєю чергою та повідомила матір дитини. Інспектори посадили згубу до службового авто й доставили до матері. Ця історія, на щастя, має щасливий кінець, дитину неушкодженою повернули рідним. Нагадуємо вам, у жодному разі не залишайте малолітніх дітей без нагляду. Якщо ж сталося так, що дитина загубилася, не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію 102.

За інформацією пресслужби патрульної поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *