Дитяче харчування та засоби гігієни Червоний Хрест передав у Черкасах волонтерам

Партію наборів дитячого харчування та засобів гігієни для найменших українців Черкаська обласна організація Червоного Хреста України передала благодійному фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Щиро дякуємо співпрацю Черкаській обласній організації Товариства Червоного Хреста за надану допомогу. Найближчим часом передані Фонду дитяча їжа та засоби гігієни наші волонтери роздадуть переселенським родинам, які перебувають на обслуговуванні Дитячого благодійного центру допомоги, що ним опікується Фонд, – сказала Інна Бандура.

 БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *