У Лисянці виправдали працівницю ломбарду, яку звинувачували у привласненні 700 тисяч гривень

У Лисянці закінчилося слухання справи щодо привласнення працівницею місцевого ломбарду 700 тисяч гривень. Слідство встановило, що з лютого по квітень 2019 року жінка завищувала вагу золотих прикрас, які приносили клієнти і різницю від суми присвоювала собі. Про це повідомляють журналісти Про все з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень.

Як пише “Про все”, її звинувачували у 54 епізодах махінацій із дороговартісним металом. За одну операція обвинувачена нібито заробляла від кількох тисяч гривень до понад 20 тисяч.

“Збільшила вагу пари сережок із золота 585 проби на 3,65 г, ланцюжок із золота 585 проби на 3,27 г, каблучки 585 проби 0,62 г, а також їх вартість за один грам дорогоцінного металу, чим привласнила ввірені їй грошові кошти в сумі 23846,9 грн., що перебували у її правомірному віданні та розпорядилася зазначеними грошовими коштами на власний розсуд”, – описують у вироку один із випадків.

Під час судового засідання обвинувачена свою провину не визнала. За її словами, всі операції вона робила чітко за інструкціями й не могла привласнити собі кошти. Жінка пояснила, що під час інвентаризації власники ломбарду виявили недостачу в 500 тисяч гривень, а згодом до цієї суми додалося ще 200 тисяч. Акт інвентаризації, каже, не підписувала і побачила його вже в поліції у справі.

Допитані свідки, які були клієнтами ломбарду, про махінації не знали. Кільком з них досі не повернули закладені речі.

Основними документами, які надали власники ломбарду на підтвердження винуватості їхньої працівниці були її пояснювальні записки щодо недостачі. Також правоохоронці складали рапорт, але жодних слідчих дій тоді не проводили. Водночас інвентаризація не проводилася за участі слідчого та понятих.

Лисянський районний суд вирішив, що обвинувачення не може базуватися на здогадках та виправдав жінку через недоведеність складу злочину у її діях. Цивільний позов до неї також залишили без розгляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *