Черкаська ТЕЦ починає поступово вмикати гарячу воду

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» інформує, що від сьогодні, 09 травня 2023 року, підприємство відновлює генерацію теплової та електричної енергії. Розпочинається поетапне відновлення постачання гарячої води до Ваших будинків. Про це інформує пресслужба підприємства.
Нині фахівці налагоджують роботу устаткування станції після проведеного ремонту та відновлюють температурні параметри теплоносія.
Оскільки система централізованого теплопостачання має велику протяжність, гаряча вода буде з’являтися у будинках містян поступово. Повністю відновити надання послуги з постачання гарячої води до будинків своїх споживачів ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» планує впродовж доби.
Нагадаємо, що зупинка діяльності теплоелектроцентралі була зумовлена необхідністю проведення в міжопалювальний період ремонтних робіт на основному енергообладнанні підприємства, які не можна провести на працюючому обладнанні.
За період призупинення роботи ТЕЦ було виконано значний обсяг робіт на основному й допоміжному устаткуванні, зокрема: усунуто дефекти на обладнанні системи гідрозоловидалення (відновлення каналу ГЗУ), проведено ремонт котла №5, відновлювальні роботи на турбогенераторі №4 та на обладнанні паливо-транспортного цеху тощо. Також виконано гідравлічні випробування внутрішньостанційних трубопроводів прямої та зворотної мережної води.
Приносимо вибачення за вимушену перерву в наданні послуг з постачання гарячої води та закликаємо із розумінням поставитися до зазначеної ситуації.
Виконання запланованої ремонтної кампанії дозволить забезпечити ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» надійне та безперебійне теплопостачання до наших домівок впродовж наступного опалювального періоду 2023-2024 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *