Культурно-мистецький захід «Бути поруч» провели у Черкасах

Патріотичний культурно-мистецький проєкт до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї «Бути поруч» відбувся у Черкасах. Його організував департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Захід пройшов у Дитячому парку. На його алеях проводили патріотичні майстер-класи, виставки світлин і малюнків, арттерапію та інтерактивні події для дітей. Відвідувачі заходу могли оглянути фотовиставку Ігоря Єфімова «У війни – жіноче обличчя» та виставку дитячих робіт «Весна і мама!» вихованців Черкаської дитячої художньої школи ім. Д.Нарбута.

Для охочих поєднати відпочинок із опануванням нового діяли майстер-класи: з надання первинної допомоги; «Краса поміж сирен»; з виготовлення великої ляльки-мотанки «Оберіг»; з мінної безпеки з показом техніки, спорядження, обладнання і макетів; з плетіння сіток.

Також завдяки благодійному проекту «Шлюб для героя» одружилася пара закоханих. А потім відбувся концерт-вистава «Бути поруч».

«Нам вдалося об‘єднати два ніжних свята – День матері та День сім‘ї й створити в місті чудову весняну подію «Бути поруч». Вона стала чудовою нагодою показати важливість родинних цінностей та любові до близьких. Дякуємо Збройним Силам України за те, що вихідні у Черкасах були мирними, і цей затишний сімейний захід зміг відбутися», – зазначила заступниця міського голови, кураторка освітньої галузі Анастасія Чубіна.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *