Подаруй дитині іграшку, – У Черкасах стартувала нова соціальна ініціатива

«Подаруй дитині іграшку, її іграшки забрала війна» – так називається нова соціальна ініціатива, яку розпочала команда волонтерів благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Як повідомила журналісту «City News» очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура, мета нової соціальної ініціативи активізувати черкащан у сенсі допомоги родинам, чий дім відібрала російська агресія.

– Нині у Черкасах проживає багато родин, яких російська агресія позбавила дому. Особливо від цього страждають діти. Тож наша команда поставила собі за мету подарувати цим діткам трішечки тепла і радості – збираючи для них іграшки, – пояснила Інна Бандура.

Соцільну ініціативу підтримали і черкаські підприємці. РА «ОЛЕКС» надала рекламний носій для розміщення борду, а РА «Багіра» зробила велику знижку на його друк.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *