Для КП “Черкасиелектротранс” придбали нову техніку (відео)

КП «Черкасиелектротранс» підсилили новою технікою для обслуговування контактної мережі і підвезення персоналу. Для підприємства за сприяння Черкаської міської ради придбали 2 автопідйомника на базі IVECO і автомобіль «Ford».

«На балансі підприємства перебуває контактна мережа, яку потрібно обслуговувати. Її довжина складає 130 км. Наявна техніка була дуже застарілою. Нові автопідйомники допоможуть не лише якісно та вчасно здійснювати ремонт контактної мережі, а й за необхідності їх можна використовувати у якості тягачів для тролейбусів. Новий транспорт пройшов техогляд, сертифікацію, а персонал – навчання. Тож працівники вже готові обслуговувати контактну мережу на оновленому рухомому складі», – розповів директор КП «Черкасиелектротранс» Борис Марченко.

Нову техніку оглянув міський голова Анатолій Бондаренко і поспілкувався з колективом тролейбусного парку. Він зазначив, що оновлення матеріальної бази комунальних підприємств – пріоритет для міської влади.

«Ми і надалі будемо підтримувати усі наші комунальні підприємства. Цьогоріч ми вже придбали нову техніку для КП «Черкасиводоканал», КП «Екологія». У перспективі – оновлення рухомого складу КП «Черкасиелектротранс», КП «ЧЕЛУАШ». Майбутнє сьогодні за комунальними підприємствами, які будуть працювати на громаду міста Черкаси», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *