Черкасцям нагадують про необхідність дотримання правил мінної безпеки

Для забезпечення безпеки мешканців громад Мінреінтеграції України нагадує про необхідність дотримуватися правил мінної безпеки. Особливо це стосується тимчасово окупованих та звільнених територій чи місць, де були прильоти ворожих ракет. 

Як інформує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України близько 470 тисяч гектарів земель сільгосппризначення потребують обстеження та за необхідності розмінування.

Вони знаходяться в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській і Черкаській областях. При цьому людей закликають не нехтувати ризиками, які пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України звернулося до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» з проханням максимально поширити тематичні відеоролики з мінної безпеки.Тематичні відеоролики з меседжами безпечної поведінки можна переглянути за посиланням 

https://bit.ly/3IwFtPK і максимально поширити. Поширення відповідних відео допоможе зменшити кількість інцидентів із вибухонебезпечними предметами на звільнених територіях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *