Військовому з Тальнівщини просять посмертно присвоїти звання Героя України

31 травня 2023 року на сайті президента України з’явилась петиція, в якій просять присвоїти звання Героя України (посмертно) військовослужбовцю Тьопенку Віктору Миколайовичу (09.06.1972 – 24.03.2022), жителю Заліського на Черкащині. Віктор був учасником АТО, ветераном військової служби, сержантом, а також командиром відділення розвідувальної роти.

Понад рік сім’я і друзі чекали, що Віктор Миколайович уцілів і вижив. Не було ніякої звісточки, бо та місцевість перебувала під окупацією. Розшукували рідну людину, чекали з полону, молились, але ні на хвилину не покидали надії, що він живий.

Віктор Миколайович народився 9 червня 1972 року в селі Заліському, що на Черкащині. Чоловік проходив службу в повітряно-десантних військах. Згодом здобув вищу освіту у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Працював вчителем фізкультури у школі в Заліському. Він дуже любив свою роботу, навчав дітей бути сильними і сміливими. Тож і школярі горнулися до вчителя, поважали та прислухалися до його порад. Доброго щирого колегу цінували в колективі. Односельці знали Віктора Тьопенка як шанованого педагога, дбайливого господаря, працьовитого, енергійного чоловіка, сповненого планів та сподівань.

Чоловік був справжнім патріотом. Він – учасник АТО, ветеран військової служби. На другий день після широкомасштабного вторгнення рашистської орди в Україну він одним із перших знову став на захист Батьківщини. Віктор Миколайович проходив службу в окремій танковій бригаді, був командиром відділення розвідувальної роти. 24 березня 2022 року зв’язок із ним обірвався… Страшна звістка прийшла 17 квітня 2023 року… На жаль, дива не сталось… Воїн героїчно загинув 24 березня 2022 року під час виконання бойового завдання в с. Суха Кам’янка, Харківської області, Ізюмського району, отримавши травми несумісні з життям. Без сина залишилася мама, без тата – донька та син, без брата – сестра і брат, без дядька – племінники.

Ми у вічному боргу перед Героєм, який віддав життя за Україну, за кожного з нас. Підтримати петицію можна ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *