Херсон отримав з Черкас партію дуже ефективних протиопікових кремів з Італії (фотофакт)

Партію італійських проти опікових кремів від італійських благодійників з Асоціації «Світанок», волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті» передали жителям Херсона.

Про це повідомив журналіст «City News».

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

На фото волонтери БО «БФ «Хрещатик Сіті» Ірина Трущенко ( з ліва), Діана Глущик (справа) і очільниця Фонду Інна Бандура (в центрі)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *