Всеукраїнський чемпіонат ДСНС із боротьби самбо відбувся у Черкасах

У Черкасах відбувся Всеукраїнський чемпіонат ДСНС із боротьби самбо. Він проходив у рамках Спартакіади-2023 з олімпійських, неолімпійських та прикладних видів спорту серед органів і підрозділів цивільного захисту. Ці відбіркові змагання є підготовкою до чемпіонату України в системі Міністерства внутрішніх справ.
За звання чемпіона змагалися півсотні курсантів та працівників служби з питань надзвичайних ситуацій, які приїхали з різних областей України.
У відкритті змагань взяли участь керівники міста, області та системи з питань надзвичайних ситуацій. Насамперед вшанували пам’ять полеглих Героїв-захисників України хвилиною мовчання.
Учасників і гостей привітали вихованці клубу спортивної акробатики та повітряної гімнастики «Кайт».
🖇 «Справжній героїзм та свідому громадянську позицію проявляють нині рятувальники. Працюючи у надскладних умовах, під обстрілами рашистів, вони рятують життя громадян, не думаючи про власну безпеку. А тепер захищають спортивну честь своїх гарнізонів, – зазначив секретар Черкаської міської ради та голова обласної федерації дзюдо та боротьби самбо Юрій Тренкін. – Міська влада Черкас зі свого боку, намагається максимально підтримувати спортивну галузь нашого обласного центру. Зичу перемоги у змаганнях і загальної найбільшої перемоги України, яку наближають наші Збройні Сили».
Упродовж дня учасники демонстрували свої вміння тримати «самооборону без зброї» – саме так розшифровується самбо. Воно є одним із найпопулярніших видів спортивних єдиноборств.
Серед 11 команд учасників гідно показала свій спортивний рівень і команда Головного управління ДСНС у Черкаській області.

Про це інформує пресслужба Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *