Переоформити авто вже можна без експерта, – пресслужба сервісного центру на Черкащині

Уряд скасував обов’язкове експертне дослідження при перереєстрації авто. Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка визначає, що під час перереєстрації транспортного засобу проведення експертного дослідження не є обов’язковим, за винятком ввезення вживаних автомобілів з-за кордону вперше.

Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Черкаській області.

– Процедура купівлі-продажу транспортного засобу стала ще зручнішою. Одній із сторін угоди необхідно отримати талон е-запису на отримання послуг в сервісному центрі МВС на конкретно визначену дату й час (онлайн або через термінал) та отримати послугу в адміністратора, надавши пакет необхідних документів. Однак, за бажанням продавця або покупця можна буде провести і експертне дослідження транспортного засобу та реєстраційних документів до нього і отримати висновок Експертної служби МВС. Такий висновок є чинним 10 днів та коштуватиме як і раніше близько 350 гривень, – пояснили у пресслужбы РСЦ ГСЦ МВС в Черкаській області.

Обов’язковим дослідження транспортного засобу Експертною службою МВС залишається лише при першій реєстрації вживаного транспортного засобу ввезеного з-за кордону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *