Понад 60 школярам на Черкащині вручили відзнаки «Відмінник захисту України» (фоторепортаж)
Обласну відзнаку «Відмінник захисту України» сьогодні, з нагоди Дня Конституції України урочистов вручили 62 учням шкіл Черкаської області. Церемонія вручення відбулась у Черкасах біля пам’ятника «Борцям за волю України», відкритого у 2016 році.
Про це з місця події повідомив журналіст «City News».
Відзнакою нагородили тих школярів, які протягом навчання на «відмінно» опанували предмет «Захист України». Почесну нагороду юні черкащани отримали з рук керівника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.
Відзнаку «Відмінник захисту України» засновано у 2015 році. Всього з моменту заснування, відзнакою «Відмінник захисту України» нагороджено понад 700 школярів Черкащини.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakhysnyk-11.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakhysnyk-12.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakhysny-7.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakhysny-6.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakhysny-9.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakhysny-10.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/800-1.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakhysny-3-kopyia.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakhysny-2-kopyia.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakhysny-5.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakhysny-4.jpg)