Хірургічні набори з Італії волонтери «Хрещатик Сіті» передали Черкаській обласній дитячій лікарні

Велику партію хірургічних наборів з Італії БО «БФ «Хрещатик Сіті» передали КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради».

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Ці набори Фонд нещодавно отримали від італійської Асоціації MALVE di UCRAINA (м.Верона) та її українського партнера БО «БФ Мальви Україна» (м.Львів). Такі набори дуже необхідні нашим лікарям, адже у кожному є все необхідне для проведення операцій. Благодійний фонд «Хрещатик Сіті» висловлює щиру вдячність італійським партнерам за таку вкрай важливу допомогу, – сказала Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з початку відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Вона продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які перебувають на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *