Понад 150 коробок ін’єкційних серветок волонтери передали черкаській міськлікарні (фотофакт)

152 коробки серветок для ін’єкцій від благодійного фонду «Маніфест миру» (м.Одеса) для потреб КНП «Перша міська лікарня» (м.Черкаси), передав Благодійний фонд БО «БФ «Хрещатик Сіті».

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті», керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Розпочати співпрацю з одеським благодійним фонду «Маніфест миру» допомогло особисте знайомство. Представниця Фонду – моя колега по навчанню в «Українській школіи політичних студій» Наталія Мажарова. Недавно вони доправили нам близько семи тонн допомоги. Це антисептки двох видів і серветки для ін’єкцій, – зазначила Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *