Родина патріотів і волонтерів з Черкас, підтримує переселенців чим може

Дитячий візочок від родини з Черкас вже служить переселенській сім’ї. Ця волонтерська родина підтримує переселенців з дітками буквально з перших днів відкритого вторгнення російських окупантів в Україну.

Як розповіла журналісту «City News» волонтерка Дитячого благодійного центру допомоги, що ним опікується БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко, ця черкаська родина – одна із найактивніших спонсорів переселенських сімей. З початку діяльності Центру її представники по мірі можливості передавали такі необхідні переселенцям з дітками, дитячі візочки, одяг і іграшки. Її подарунки у Центрі зазвичай не залежуються.

– Нині вони віддали Центру дитячий прогулянковий візочок і багато хороших іграшок. Візочок волонтери Центу передали переселенській сім’ї Сергієнків зі східних регіонів України. А цей симпатичний козлик (див. фото, -ред.) дістався дитині з родини, яка переїхала до Черкас з Харкова. Решта іграшок, що їх вже в котре принесли Носенки, вже розійшлась між дітками родин, яких російські агресори вигнали з дому, – зазначила Тетяна Моргуненко.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *