Повернувся, щоб допомогти: волонтер-будівельник про відновлення херсонської Іванівки

Пліч-о-пліч  із Іванівкою, Новопетрівкою та Миколаївкою. Черкащина відбудовує після звільнення три села Херсонщини. Будівельники з усієї області вже працюють на об’єктах.

Першими враженнями про побачене в Іванівці ділиться будівельник-волонтер Денис Портной. Сюди він приїхав із бригадою, аби допомогти місцевим відновлювати їхні помешкання.

– Буквально все село вкрите плівкою, поруйновані будинки, посічені осколками паркани, – каже чоловік. – Однак жителі не втрачають оптимізму. І цим додають наснаги.

Денис відразу погодився їхати на поміч Іванівці. Для нього ці краї – не чужі. Рідне село чоловіка неподалік Херсона. Через окупантів із родиною був вимушений шукати прихисток спершу на Вінниччині, потім на Черкащині. 

– Мрію, що так само одного дня буду відбудовувати рідне село і що по всій Херсонщині майорітимуть українські прапори, – каже Денис. 

Саме про взаємодопомогу національний проект «Пліч-о-пліч», ініційований Президентом України. 

– Ми вже взялись до справи, – зауважує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець. – Іванівка, Новопетрівка, Миколаївка. Черкащина з вами пліч-о-пліч!

Нагадаємо, 15 тилових областей беруть участь у національному проекті з відбудови деокупованих населених пунктів Херсонщини «Пліч-о-пліч». 

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *