У Черкасах на будівництві на людей впала будівельна конструкція
Інцидент стався сьогодні на вулиці Героїв Дніпра. О 16:14 викликали швидку за вказаною адресою та повідомили, що там троє травмованих. До того ж, один з постраждалих знаходиться під бетонною плитою.
Про це повідомила речниця Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.
До місця події терміново виїхали три бригади екстренки. Виявилось, що постраждалих – четверо. Після надання допомоги до Черкаської обласної дитячої лікарні доправили 17-річного юнака у якого, попередньо, виявили рвану рану стегна та садна рук.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/273041887_6992713850800949_263227568054346789_n-769x1024.jpg)
До Третьої Черкаської міської лікарні доправили трьох чоловіків. У 48-річного попередньо діагностували стан після втрати свідомості, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку. У 34-річного – закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, гематому скроневої ділянки, множинні садна та, ймовірно, перелом руки. У 26-річного попередньо виявили перелом шийки стегна і, ймовірно, перелом тазу.