Багато крупи та макаронів для переселенців із дітьми передала релігійна громада Черкас

Десять ящиків каші швидкого приготування, мішок вівсяної крупи, і по два мішки макаронів та пшеничної крупи, сьогодні БО «БФ «Хрещатик Сіті» передала черкаська релігійна громада Церкви Різдва Христового.

Про це журналісту «City News» повідомила волонтерка БО «БФ «Хрещатик Сіті» Тетяна Моргуненко.

– Сьогодні релігійна громада Церкви Різдва Христового, що у Черкасах передала Фонду 10 ящиків (140 кілограм) каші швидкого приготування, 23 кілограми пшеничної крупи, 24 кілограми макаронів і 25-ти кілограмовий мішок вівсянки. Все це поповнило продуктовий запас Дитячого благодійного центру допомоги, – розповіла Тетяна Моргуненко.

БО «БФ «Хрещатик Сіті»  працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *